Idź do zawartości

Programista C++ (z Qt)

Hybryda
  • Gdynia, pomorskie, Polska
R&D

Opis oferty

W firmie Advanced Protection Systems S.A. tworzymy unikatowe systemy antydronowe bazując na najnowszych technologiach radarowych. Samodzielnie projektujemy i produkujemy wszystkie elementy: od układów scalonych, przez elektronikę, mechatronikę, aż po zaawansowane oprogramowanie i finalną implementację. Dzięki naszym nowatorskim rozwiązaniom wykrywamy wszelkie poruszające się obiekty, nawet tak trudne do wykrycia jak drony klasy mikro czy niewielkie ptaki. Nasza technologia została z sukcesem wdrożona w wielu wymagających branżach, takich jak: obronność i bezpieczeństwo, infrastruktura krytyczna i rządowa, a także na lotniskach.

Zakres obowiązków

  • Rozwój oprogramowania systemów radarowych;
  • Rozwój oprogramowania do wizualizacji danych radarowych.

Wymagania

  • Umiejętność programowania w języku C++ (min. Wersja 14);
  • Doświadczenie w pracy na systemie operacyjnym Linux;
  • Znajomość podstawowych zagadnień sieci komputerowych;
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git.

Mile widziane

  • Znajomość frameworku Qt;
  • Kreatywność;
  • Poczucie estetyki;
  • Znajomość API OpenGL.
  • Miejsce zamieszkania: Trójmiasto i okolice.

Oferujemy

  • Stabilne warunki pracy w perspektywicznej, dynamicznie rozwijającej się branży;
  • Elastyczną formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb i preferencji )(umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie);
  • Pracę zdalną lub hybrydową;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Niekorporacyjną atmosferę oraz dużą samodzielność w pracy;
  • Szkolenia wewnętrzne/ zewnętrzne;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do studiów/kursów, szkolenia, owocowe przekąski, dofinansowanie do Multisport i Medicover, firmową strefę relaksu - bilard, piłkarzyki, PS5, tenis stołowy;
  • Imprezy integracyjne: bawimy się na mniejszych i większych spotkaniach oraz celebrujemy sukcesy.

lub