Idź do zawartości

Inżynier Zarządzania Konfiguracją Wyrobu

Na miejscu
  • Gdynia, pomorskie, Polska
Defence Programs & Quality

Opis oferty

W firmie Advanced Protection Systems SA tworzymy unikatowe systemy antydronowe bazując na najnowszych technologiach radarowych. Samodzielnie projektujemy i produkujemy wszystkie elementy: od układów scalonych, przez elektronikę, mechatronikę, aż po zaawansowane oprogramowanie i finalną implementację. Dzięki naszym nowatorskim rozwiązaniom wykrywamy wszelkie poruszające się obiekty, nawet tak trudne do wykrycia jak drony klasy mikro czy niewielkie ptaki. Nasza technologia została z sukcesem wdrożona w wielu wymagających branżach, takich jak: obronność i bezpieczeństwo, infrastruktura krytyczna i rządowa, a także na lotniskach.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór na konfiguracją produktów dostarczanych do klienta.

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji produktu, w tym historii zmian danego wyrobu.

  • Koordynacja wprowadzenia zmiany inżynieryjnej w dokumentacji technicznej.

  • Koordynowanie zmian inżynieryjnych bezpośrednio w produkcie.

  • Zbieranie i analizowanie informacji niezbędnych do wdrożenia zmiany.

  • Współpraca z różnymi działami - zespołami inżynieryjnymi, jakości, zaopatrzenia, produkcji – pod kątem możliwości wdrożenia zmiany zgodnie z planem i na czas.

  • Wyznaczanie i kontrola realizacji zadań przez działy objęte zmianą.

  • Raportowanie stanu realizacji wprowadzenia zmian.

  • Utrzymywanie kontaktu z klientami w kwestiach związanych z aktualnością dostarczanej z produktem dokumentacji oraz wprowadzanych zmian.

  • Koordynacja przepływu dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne.

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną.

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i praca pod presją.

  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w interdyscyplinarnym zespole zadaniowym.

  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem konfiguracją wyrobu będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę przy prestiżowych i ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku biznesowym.
  • Stabilne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się branży.
  • Niekorporacyjną atmosferę oraz dużą samodzielność w pracy.
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do studiów/kursów, szkolenia, program poleceń pracowniczych, owocowe przekąski, dofinansowanie do Multisport i Medicover, firmową strefę relaksu - bilard, piłkarzyki, PS5, tenis stołowy.
  • Imprezy integracyjne: bawimy się na mniejszych i większych spotkaniach oraz celebrujemy sukcesy.

lub