Idź do zawartości

Projektant Instalacji Elektrycznych

Na miejscu
  • Gdynia, pomorskie, Polska
Product Development

Opis oferty

W firmie Advanced Protection Systems S.A. tworzymy unikatowe systemy antydronowe bazując na najnowszych technologiach radarowych. Samodzielnie projektujemy i produkujemy wszystkie elementy: od układów scalonych, przez elektronikę, mechatronikę, aż po zaawansowane oprogramowanie i finalną implementację. Dzięki naszym nowatorskim rozwiązaniom wykrywamy wszelkie poruszające się obiekty, nawet tak trudne do wykrycia, jak drony klasy mikro czy niewielkie ptaki. Nasza technologia została z sukcesem wdrożona w wielu wymagających branżach, takich jak: obronność i bezpieczeństwo, infrastruktura krytyczna i rządowa, a także na lotniskach.

Zakres obowiązków

  • Projektowanie instalacji elektrycznych w systemach antydronowych i urządzeniach elektrotechnicznych, zgodnie z wymaganiami klientów i wymaganiami systemowymi;

  • Współpraca z członkami zespołu inżynieryjnego w zakresie opracowywania nowych rozwiązań, a także wzrostu efektywności dotychczasowych;

  • Tworzenie dokumentacji technicznej urządzeń oraz instalacji;

  • Sporządzanie list materiałowych do zamówień;

  • Wsparcie pracowników produkcji przy uruchamianiu prototypów;

  • Doradztwo dla zespołu odpowiadającego za wdrożenia u klientów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, o profilu elektrycznym, elektrotechnicznym lub pokrewnym;

  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrotechnicznych w urządzeniach elektrycznych oraz systemach - min. 2 lata;

  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji 230/400VAC oraz 5-48VDC;

  • Znajomość norm dotyczących projektowania instalacji elektrycznych, w tym kwestii związanych z bezpieczeństwem;

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej oraz swobodną komunikację - min. B2.

Mile widziane

  • Znajomość oprogramowania CAD np. Solidworks Electrical;

  • Doświadczenie w projektowaniu systemów automatyki, w tym programowanie sterowników PLC;

  • Doświadczenie w projektowaniu urządzeń / instalacji wojskowych;

  • Umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych wymaganych w normie PN-EN 60204-1:2018.

Oferujemy

  • Pracę przy prestiżowych i ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku biznesowym;

  • Stabilne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się branży;

  • Niekorporacyjną atmosferę oraz dużą samodzielność w pracy;

  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do studiów/kursów, szkolenia, program poleceń pracowniczych, owocowe przekąski, dofinansowanie do Multisport i Medicover, firmową strefę relaksu - bilard, piłkarzyki, PS5, tenis stołowy;

  • Imprezy integracyjne: bawimy się na mniejszych i większych spotkaniach oraz celebrujemy sukcesy.

lub