Idź do zawartości

Technik ds. pokazów

Na miejscu
  • Gdynia, pomorskie, Polska
Business Development

Opis oferty

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie sprzętu (radary i systemy antydronowe) do pokazów dla klientów,
  • Realizacja pokazów i wizji lokalnych,
  • Przygotowanie wstępnych projektów systemów bezpieczeństwa na bazie produktów APS,
  • Utrzymanie pod względem technicznym pojazdu oraz sprzętu demonstracyjnego,
  • Prowadzenie pojazdu demonstracyjnego,
  • Zbieranie i przekazywanie potrzeb klientów do pionu rozwoju biznesu.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne (np. elektronika, informatyka),
  • Szeroka wiedza techniczna, w tym z dziedzin takich, jak: elektronika, mechanika, automatyka,
  • Prawo jazdy kat. B, mile widziana kat. C.,
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych w kraju i zagranicą,
  • Umiejętności organizacyjne (w tym organizowanie i prowadzenie demonstracji sprzętu technicznego),
  • Samodzielność i elastyczność w działaniu;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1).

Oferujemy:

  • Pracę przy prestiżowych i ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku,
  • Stabilne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się branży,
  • Niekorporacyjną atmosferę oraz dużą samodzielność w pracy,
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do studiów/kursów, szkolenia, program poleceń pracowniczych, owocowe przekąski, dofinansowanie do Multisport i Medicover, firmową strefę relaksu - bilard, piłkarzyki, PS5, tenis stołowy,
  • Imprezy integracyjne: bawimy się na mniejszych i większych spotkaniach oraz celebrujemy sukcesy.

lub