Idź do zawartości

Technik Elektromechanik QRF

Na miejscu
  • Gdynia, pomorskie, Polska
QRF

Opis oferty

W firmie Advanced Protection Systems S.A. tworzymy, unikatowe na skalę światową, systemy antydronowe bazujące na najnowszych technologiach radarowych. Samodzielnie projektujemy i produkujemy wszystkie elementy: od układów scalonych, przez elektronikę, mechatronikę, aż po zaawansowane oprogramowanie, a następni ich finalną integrację i wdrożenie u naszych klientów. Dzięki naszym nowatorskim rozwiązaniom wykrywamy wszelkie poruszające się obiekty, nawet tak trudne do wykrycia, jak drony klasy mikro, czy małe ptaki. Nasza technologia została z sukcesem wdrożona w wielu wymagających branżach, takich jak: obronność, bezpieczeństwo, lotnictwo, a także infrastruktura krytyczna i rządowa.

Zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie problemów technicznych dotyczących zgłaszanych przez użytkowników systemów i urządzeń APS awarii.
  • Sprawne usunięcie awarii związanych z elektryką, mechaniką, pneumatyką, urządzeń APS na obiektach użytkowników.
  • Wykonywanie przeglądów gwarancyjnych i okresowych urządzeń APS.
  • Analiza przyczyn awarii i podejmowanie środków zapobiegawczych.
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu szybkiego usunięcia awarii.
  • Udział w testach i wdrożeniach urządzeń.
  • Inicjowanie usprawnień procesu napraw i usuwania awarii.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (elektryka, elektromechnika, mechatronika).
  • Min. 2-letnie doświadczenie w diagnozowaniu oraz naprawach sprzętu i urządzeń.
  • Gotowość do częstych podróży służbowych.
  • Dobra znajomość języka angielskiego – min. B1.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Niekaralność.

Oferujemy

  • Stabilne warunki pracy w perspektywicznej branży.
  • Elastyczną formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb i preferencji /umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie/.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Pracę przy prestiżowych i ciekawych projektach.
  • Niekorporacyjną atmosferę.
  • Dużą samodzielność w pracy.
  • Szkolenia wewnętrzne/ zewnętrzne.
  • Dofinansowanie do pakietów Multisport, Medicover i ubezpieczenia grupowego.
  • Naukę j. angielskiego, niemieckiego, włoskiego.
  • Owoce dwa dni w tygodniu.
  • Wyjazdy integracyjne.

lub