Idź do zawartości

Technik Montażu - Gdynia

Na miejscu
  • Gdynia, pomorskie, Polska
Production

Opis oferty

W firmie Advanced Protection Systems S.A. tworzymy, unikatowe na skalę światową, systemy antydronowe bazujące na najnowszych technologiach radarowych. Samodzielnie projektujemy i produkujemy wszystkie elementy: od układów scalonych, przez elektronikę, mechatronikę, aż po zaawansowane oprogramowanie, a następni ich finalną integrację i wdrożenie u naszych klientów. Dzięki naszym nowatorskim rozwiązaniom wykrywamy wszelkie poruszające się obiekty, nawet tak trudne do wykrycia, jak drony klasy mikro, czy małe ptaki. Nasza technologia została z sukcesem wdrożona w wielu wymagających branżach, takich jak: obronność, bezpieczeństwo, lotnictwo, a także infrastruktura krytyczna i rządowa.

Zakres obowiązków

  • Montaż urządzeń według planu produkcyjnego.

  • Dbanie o jakość produktu.

  • Współpraca z działem projektowym nad dalszą optymalizacją produktów.

  • Sporadyczny udział w instalacji systemów u klientów w Polsce i za granicą.

Wymagania

  • Doświadczenie w precyzyjnych pracach z użyciem narzędzi ręcznych i elektronarzędzi.

  • Staranność i sumienność w utrzymywaniu porządku.

  • Zdolność do czytania dokumentacji, chęć do nauki nowych zagadnień.

  • Podstawowa wiedza o obwodach elektrycznych.

  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera (MS Office).

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych.

Mile widziane

  • Aktualne uprawnienia SEP E1.

  • Doświadczenie z montażem urządzeń elektromechanicznych/elektroniki przemysłowej.

  • Sprawne posługiwanie się lutownicą.

  • Umiejętność spawania.

  • Znajomość języka angielskiego (w szczególności słownictwa technicznego).

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Możliwość znacznego poszerzenia wiedzy, udział w szkoleniach, nauka j. angielskiego.

  • Wysoką samodzielność w pracy, realny wpływ na kierunek rozwoju projektów.

  • Pracę przy prestiżowych i ciekawych projektach.

  • Niekorporacyjną atmosferę panującą w zgranym, kilkuosobowym zespole.

  • Motywujące wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

  • Owoce w biurze dwa razy w tygodniu.

  • Dofinasowany pakiet Multisport Medicover i ubezpieczeń grupowych

  • Wyjazdy integracyjne.

lub